ROZPIS

NOUZOVÝ STAV 

Od 13.3.2020 je vládním rozhodnutím na 30 dní uzavřeno i Pohybové studio Blanka. Všechny veřejné skupinové lekce jsou zrušeny, zatím mimo mimořádné akce do 30 osob. Workshop 28.3. se zatím koná, případné přesunutí Vám oznámíme včas.

Vzhledem k situaci jsem se rozhodla některé lekce vysílat on-line na facebooku, můžete se přidat v pondělí 30.3. v 16:30 hodin naše klasická Posilovačka, Další lekce bude v úterý 31.3. tentokrát v 15 hodin lekce Pilates. Mám vás ráda na živo, ale budu si vás před sebou představovat připojte se na facebook Pohybového studia Blanka budu se na vás těšit. https://www.facebook.com/studioblanka/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX

Stejně tak budeme vysílat i Jóga lekce z Půdy, další vždy v 18:00 hodin na facebooku Půdy , a to každý den od pondělí do pátku, bude možno se na ně přihlásit v Rezervačním systému, jen předem prosím nahlaste, že chcete rozmrazit permanentku, na email b.szabo@post.cz . https://www.facebook.com/joganapude/?ref=br_rs

Budete-li cítit že chcete podpořit Pohybové studio Blanka v této těžké době, škrtněte si z permošky a nebo mi napište email, že vám mám škrtnou.  Nemáte-li permošku a chcete nás podpořit můžete si ji koupit odesláním příslušné ceny dle ceníku na účet a pak si doma odškrtávat. Toto necháme na vás budeme vděčni za jakoukoliv pomoc. Doufám, že nás tato situace nepoloží a budeme se moci s vámi potkávat až bude zase dobře, naživo. Mám Vás ráda Blanka :), číslo účtu pro Posilovačky a Pilates je 164101326/ 0300,  do poznámky napište Posilovačky

%MCEPASTEBIN%

Rozpis Rezervační systém ( zde klikni)

Půda jóga https://www.joganapude.cz/

Rozpis a rezervace – Půda jóga https://studioblanka.inrs.cz/rs

Rozpis skupinových lekcí ( zde klikni)

Mimořádné akce a workshopy nenajdete v tomto rozpisu ale v rezervačním systému, klikněte a hledejte příslušné datum.

Dobře si rozmyslete než si zakoupíte Permanentní vstupenky nebo Kredit peníze nevracíme . Můžete je však podstoupit druhé osobě, po dohodě s recepcí.

Rezervační systém platí pro všechny lekce označené barevně!

Rezervaci na lekce je možné odhlásit nejpozději 6 hodin před zahájením lekce, systém na pozdější odhlášení nereflektuje, platba je stržena.

REZERVACE možná pouze po vytvoření registrace a vložení hotovosti na recepci, nebo přes platební bránu.

Prosím pokud máte jakýkoliv zdravotní problém oznamte to z vlastního zájmu na lekci předem lektorovi. děkujeme 🙂


12 thoughts on “ROZPIS

 1. Dobrý den,
  koncem července se vracím do ČR a chtěla bych pravidelně navštěvovat Vaše studio. Máte kurzy i přes prázdniny? Zajímá mě i jóga s kterou nemám zkušenosti a chtěla bych ji absolvovat od začátku. Je-li to možné?
  Děkuji.
  M. Chramostová

 2. Dobrý den Martino
  joga bude celý červenec v srpnu jen omezeně, posilovna bude otevřena celé prázdniny. Budu ráda, když příjdete
  Blanka

 3. dobrý den, chtěla bych se zeptat na jogu. Je určená i pro úplné začátečníky a necvičence?
  děkuji.j

 4. Dobrý den Jano,
  Joga je pro každého člověka, samozřejmě se nepočítá s tím že budete hned zvládat bez potíží ty nejtěžší pozice, ani to po Vás nikdo nebude chtít. Pomalými kručky se budete posunovat, pokud Vaše jogová praxe bude pravidelná uvidíte výsledky. Přijďte Jóga je cesta na celý život.
  Blanka

 5. Dcera 12 let má skoliózu páteře. Cvičí sice doma cca 20 min denně, ale myslím si, že by bylo dobré přidat pilátes, než se dostane na rehabilitace. Tam má termín až na konci prázdnin. Děkuji.

 6. dobrý den
  Pilates je vhodné cvičení pro skoliotické stavy, přijďte, každé úterý od 11 do 12 hodin je veřejná lekce
  hezký den
  Blanka

 7. Dobrý den,
  chci se zeptat jestli jsou dnes volné dvě trampolíny. Chtěli bychom to dnes nebo ve čt vyzkoušet s 11 letou dcerku. Ještě jsme se chtěla zeptat jestli tam je u trampolíny nějaké držadlo na případnou rovnováhu.
  Děkuji za zprávu.

 8. dobrý den
  Trampolínky mají držadlo, dnešní lekce ještě není otevřena, podléhá rezervačnímu systému (viz. rezervace), jestli chcete přijít vyzkoušet, tak ve čtvrtek je již otevřená lekce,
  hezký den
  Blanka

 9. Dobrý den,
  nerozumím tomu, proč zumbu máte v úterý od 19h, když ho v dynamic fit mají ve stejný čas. Příjde mi to škoda, vybírat si mezi dvěma zumbami ve stejný čas. Přeji hezký den.

 10. Dobrý den, mrzí mne, že vám způsobuji problém v rozhodování, bohužel nesledují, jak probíhají lekce v ostatních sportovních centrech. Jiné místo v rozpisu nebylo a lektorka má také volný zrovna tento den. Tak uvidíme třeba se to srovná Blanka

 11. Dobry den chtela bych s dcerou navstevovat lekce jogy nevime vsak jaky druh si vybrat a jestli mate i lekce pro uplne zacatecniky?

 12. Dobrý den Vyzkoušejte všechny a pak si vyberte, která vám bude lépe vyhovovat hezký den Blanka 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *