COVID19-AKTUALNĚ

AKTUALITY

11.5. Začínáme cvičit uvnitř bez roušek

Je důležité dodržovat následující pravidla, čtěte pozorně!

Vážení klienti,

Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory. Nezapomeňte si vzít více oblečení tak, abyste se po tréninku mohli bleskově převléct do suchého. Šatny a sprchy pro vás však zatím otevřít nemůžeme.

2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás může dojít ke zvýšené kumulaci osob na jednom místě. Přestože je již možné cvičit bez roušky, doporučujeme mít roušku nebo jinou ochrannou pomůcku s sebou a používat ji v místech jako je recepce, prostor na přezouvání, bar, prostě tam, kde se vyskytuje více lidí. Jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. chirurgické ústenky, které se dají zakoupit v lékárnách.

3. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení.

4. Platby za cvičení preferujeme bezkontaktní, přes účet Pudy , nebo Studia Blanka dle pokynů v rezervačním systému, výjimečně bereme i hotovost .

5. Vodu, jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit, zatím pouze v balené podobě.

6. Při vstupu do prostor fitness centra použijte vždy připravené dezinfekční prostředky na ruce.

7. Svoje tašky umístíte dle pokynů na určená místa

8. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.

Roušku při cvičení nemusíte používat mimo tělocvičnu na recepci ano, samozřejmě máte-li pocit že ji chcete mít i při cvičení nemohu vám to zakázat.

9. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.

10. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.

11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

Pravidla prosím dodržujte, na všechny lekce se přihlašujte v Rezervačním systému, přihlašujte se i na lekce na které se běžně nepřihlašujete Posilovačky a Pilates, není možné jinak. Vytvořte si prosím registraci v Rezervačním systému a můžete se přihlásit na tyto tři lekce bez vložení kreditu, bude vám pak odškrtnuto z permošky děkujeme že jste s námi Blanka 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *