INFORMACE O REZERVACI

Rezervační systém:  REZERVACE

Ceník: ZDE

 

Vážení návštěvníci,

Rezervaci na lekce je možné odhlásit nejpozději 6 hodin před zahájením lekce, jinak je Vám účtována plná cena za lekci.

PLATEBNÍ BRÁNA Již v provozu

Platba je možná pomocí platební brány kartou a na recepci hotově, můžete si nabít kredit nebo permanentní vstupenku, pak také dávejte pozor při obědnávání lekcí KREDIT a PERMANENTNÍ VSTUPENKA jsou dvě rozdílné předplatné!!!!

Máte-li permanetní vstupenky na SPINNING, KRUHÁČ, TRAMPOŠKY a FUNKČNÍ TRÉNINK a od dubna jste necvičili, Vaše permanetní vstupenky stále platí, zaregistrujte se do Rezervačního systému, permanentní vstupenky vám budou převedeny, budete pak mít možnost se na lekci objednat. 🙂

STUDENTI!! pokud budete chtít využít slevy pro studenty je nutné předem po registraci požádat emailem (b.szabo@post.cz) ofotit studenský průkaz a přiložit k emailu, aby bylo jasné, že jste student, následně změníme váš profil v rezervačním systému na status student.

Vysvětlivky k číslům u lekcí nacházejících se v závorace: 1. číslo znamená počet možných rezervací, 2. číslo znamená počet již obsazených míst na lekci. Jsou-li v závorce 3 čísla,  2. číslo znamená počet míst, která jsou blokována administrátorem a teprve 3. číslo je počet obsazených míst na lekci.

V případě problémů s přístupem do rezervačního systému (registrací, rezervací lekcí, odpočtu kreditu apod.), nás ihned kontaktujte na e-mail nebo na čísle 606872658. Po předchozí telefonické domluvě Vám s registrací rádi pomůžeme při osobním setkání.

Děkujeme

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *