INFORMACE O REZERVACI

Rezervační systém:  REZERVACE

Ceník: ZDE

Vážení návštěvníci POZORNĚ čtěte,

NOUZOVÝ STAV 

Od 13.3.2020 je vládním rozhodnutím na 30 dní uzavřeno i Pohybové studio Blanka. Všechny veřejné skupinové lekce jsou zrušeny, zatím mimo mimořádné akce do 30 osob. Workshop 28.3. se zatím koná, případné přesunutí Vám oznámíme včas. 

Rezervaci na lekce je možné odhlásit nejpozději 6 hodin před zahájením lekce, jinak je Vám účtována plná cena za lekci. Pozdější odhlášení nelze akceptovat, můžete však na lekci poslat náhradníka. 

Pečlivě sledujte čas zahájení lekce, na kterou se objednáte, může se v průběhu roku změnit.

Platba je možná pomocí platební brány kartou a na recepci hotově, můžete si nabít kredit nebo permanentní vstupenku, pak také dávejte pozor při objednávání lekcí KREDIT a PERMANENTNÍ VSTUPENKA jsou dvě rozdílné předplatné!!!!

STUDENTI!! pokud budete chtít využít slevy pro studenty je nutné předem po registraci požádat emailem (b.szabo@post.cz) ofotit studenský průkaz a přiložit k emailu, aby bylo jasné, že jste student, následně změníme váš profil v rezervačním systému na status student.

Vysvětlivky k číslům u lekcí nacházejících se v závorce: 1. číslo znamená počet již obsazených míst na lekci, 2. číslo znamená počet možných rezervací. Jsou-li v závorce 3 čísla, 3. číslo je počet obsazených míst na lekci.

V případě problémů s přístupem do rezervačního systému (registrací, rezervací lekcí, odpočtu kreditu apod.), nás ihned kontaktujte na e-mail nebo na čísle 606872658. Po předchozí telefonické domluvě Vám s registrací rádi pomůžeme při osobním setkání.

Děkujeme

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *