ROZPIS

Rezervační systém ( zde klikni)

Rozpis lekcí Jógy na Půdě

Najdete ve stejném rezervačním systému jako ostatní lekce tady. Jóga na Půdě má svůj bankovní účet, je proto nutné pozorně postupovat při zakoupení permanentní vstupenky. Víc informací o lekcích jógy najdete zde: Půda jóga

S Půdou si můžete zacvičit i v teple svého domova, nabízíme placené on-line lekce. Najdete tady 

Co v rezervačním systému nenajdete

Některé lekce nenajdete v systému. Jsou to lekce, které jsou pod vedením externích lektorů.

Na tyto lekce se můžete přihlásit pouze u lektorů, kteří lekce vedou.

 

Najdete nás také na sociálních sítích

Facebook

https://www.facebook.com/studioblanka

Najdete zde několik lekcí, které můžete zdarma použít pro svoji potřebu. A pokud se vám lekce budou líbit, můžete poslat palec nahoru.

https://www.facebook.com/joganapude

Tady najdete čerstvé informace co se děje na Půdě. Horké novinky o Workshopech, speciálních lekcích a zajímavých hostech Půdy. Můžete nás podpořit palcem nahoru.

Cvičte s námi Jógu na Facebooku 🙂

https://www.facebook.com/groups/joganapude

Toto je uzavřená skupina, je nutné požádat o přijetí, a po zaplacení můžete 500,-Kč můžete s námi celý měsíc kdykoliv jógovat.

Informace o zakoupených permanentních vstupenkách.

Dobře si rozmyslete než si zakoupíte Permanentní vstupenky nebo Kredit, peníze nevracíme . Můžete však zakoupenou permanentku nebo kredit podstoupit druhé osobě, po dohodě s recepcí.

Kdy se můžete z lekce odhlásit?

Rezervaci na lekci je možné odhlásit nejpozději 6 hodin před zahájením lekce, systém na pozdější odhlášení nereflektuje, platba je stržena. Vstup vám pak propadne.

Pokud není na lekci dostatek přihlášených a vy se odhlásíte v penalizační době, vstup vám také propadne. Neodhlašujte se vstup se vám načte zpět do vašeho účtu po zrušení lekce automaticky.

 

Kdy je možné rezervaci vytvořit?

REZERVACE možná pouze po vytvoření registrace a vložení hotovosti na recepci, platbou na účet, nebo přes platební bránu. Pozor při placení permanentní vstupenky na jógu posílejte na účet Půdy, nikdy ne přes platební bránu.

Rezervaci můžete vytvořit maximálně hodinu před lekcí, později už vám to nepůjde, můžete však zavolat na 606872658 přihlásíme vás i později.

Prosím pokud máte jakýkoliv zdravotní problém oznamte to z vlastního zájmu na lekci předem lektorovi. děkujeme 🙂

Potřebujete-li pomoc, nebo informaci

volejte na 606872658

nebo pište na b.szabo@post.cz

Vaše Blanka

 

Kolik to všechno stojí?

Ceník najdete tady.


12 thoughts on “ROZPIS

 1. Dobrý den,
  koncem července se vracím do ČR a chtěla bych pravidelně navštěvovat Vaše studio. Máte kurzy i přes prázdniny? Zajímá mě i jóga s kterou nemám zkušenosti a chtěla bych ji absolvovat od začátku. Je-li to možné?
  Děkuji.
  M. Chramostová

 2. Dobrý den Martino
  joga bude celý červenec v srpnu jen omezeně, posilovna bude otevřena celé prázdniny. Budu ráda, když příjdete
  Blanka

 3. dobrý den, chtěla bych se zeptat na jogu. Je určená i pro úplné začátečníky a necvičence?
  děkuji.j

 4. Dobrý den Jano,
  Joga je pro každého člověka, samozřejmě se nepočítá s tím že budete hned zvládat bez potíží ty nejtěžší pozice, ani to po Vás nikdo nebude chtít. Pomalými kručky se budete posunovat, pokud Vaše jogová praxe bude pravidelná uvidíte výsledky. Přijďte Jóga je cesta na celý život.
  Blanka

 5. Dcera 12 let má skoliózu páteře. Cvičí sice doma cca 20 min denně, ale myslím si, že by bylo dobré přidat pilátes, než se dostane na rehabilitace. Tam má termín až na konci prázdnin. Děkuji.

 6. dobrý den
  Pilates je vhodné cvičení pro skoliotické stavy, přijďte, každé úterý od 11 do 12 hodin je veřejná lekce
  hezký den
  Blanka

 7. Dobrý den,
  chci se zeptat jestli jsou dnes volné dvě trampolíny. Chtěli bychom to dnes nebo ve čt vyzkoušet s 11 letou dcerku. Ještě jsme se chtěla zeptat jestli tam je u trampolíny nějaké držadlo na případnou rovnováhu.
  Děkuji za zprávu.

 8. dobrý den
  Trampolínky mají držadlo, dnešní lekce ještě není otevřena, podléhá rezervačnímu systému (viz. rezervace), jestli chcete přijít vyzkoušet, tak ve čtvrtek je již otevřená lekce,
  hezký den
  Blanka

 9. Dobrý den,
  nerozumím tomu, proč zumbu máte v úterý od 19h, když ho v dynamic fit mají ve stejný čas. Příjde mi to škoda, vybírat si mezi dvěma zumbami ve stejný čas. Přeji hezký den.

 10. Dobrý den, mrzí mne, že vám způsobuji problém v rozhodování, bohužel nesledují, jak probíhají lekce v ostatních sportovních centrech. Jiné místo v rozpisu nebylo a lektorka má také volný zrovna tento den. Tak uvidíme třeba se to srovná Blanka

 11. Dobry den chtela bych s dcerou navstevovat lekce jogy nevime vsak jaky druh si vybrat a jestli mate i lekce pro uplne zacatecniky?

 12. Dobrý den Vyzkoušejte všechny a pak si vyberte, která vám bude lépe vyhovovat hezký den Blanka 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *