Terapie ACCESS BARS®

Něco málo o metodě

Zakladatelem metody Access Bars je Gary Douglas. Již od roku 1995 tato metoda pomáhá lidem ve více než 170 zemích světa. V Česku a na Slovensku je však ještě relativně nová. 

Myšlenky, pocity a emoce jsou způsob jak polarizujeme jednotu, vytváříme rozdíly. To nám zabraňuje přijímat co k nám v životě přichází.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bars je 32 bodů na hlavě v nichž jsou nashromážděny všechna naše přesvědčení, obavy, emoce, nápady, myšlenky a postoje o kterých jsme nabyli dojem, že jsou důležité reálné a cenné.

Při terapii se jemným dotekem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně na to informace s negativním nábojem mizí jako když zmáčknete „delete“ na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor.

Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

Při terapii se naladíte na Theta mozkové vlny 4-8 Hz, kdy dochází k hluboké regeneraci, uzdravování a prohloubení intuice.

Pokud jste ochotní ve svém životě učinit změnu, chcete se naučit přijímat, vytvářet si vlastní postoje, žít vice vědomí a najít cestu k uzdravení. Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích řešení.

Po každé Access Bars terapii, která trvá přibližně jednu hodinu se budete cítit jako po příjemné relaxační masáži. Jako by vaše tělo bylo očištěno od starého a naplněno novou čerstvou energií. Všechno ten den a možná ještě dalších pár dní bude ve vašem životě plynou s lehkostí a radostí.

Co vám může tento požitek snížit, je vaše očekávání a analyzování. Necháte-li energii proudit bez nároků a nutnosti mít vše pod kontrolou, bude pro vás terapie mít ten nejlepší účinek.

Pamatujte, že svou myslí a analytickým kontrolováním a vyhodnocováním, vytvářením domněnek a závěrů dokážeme tělo přivést ke kolapsu. Terapie účinkuje nejlépe když toto vše dokážete, alespoň při ní samotné vypnout.

Terapie si můžete objednat na 606872658 nebo b.szabo@post.cz

Cena terapie je 650,-Kč,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *