IN BODY 230 -Diagnostika Těla

Diagnostika těla

Potřebujete znát přesnější složení svého těla? Chcete začít cvičit, lépe se stravovat nebo hubnout a potřebujete se od něčeho odpíchnout, abyste mohli porovnávat své výsledky a případně změnit nastavení stravovacího a tréninkového plánu?

Pak je In body 230 ten správný nástroj. Dostanete zpětnou vazbu, vaše snaha se sebou něco udělat, pak bude mít větší efekt. Můžete opakovat měřená ideálně každé dva až tři měsíce a podle toho manipulovat se svým záměrem.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla.

Složení těla

 • svalová hmota vyváženost jednotlivých segmentů těla, kontrola správného nastavení tréninku přírůstky svalové tkáně, na úkor tukové tkáně, i když váha nezaznamená změnu (podle ní nenastala žádná změna i když cvičíte nehubnete, dozvíte se proč)
 • tuková tkáň množství v jednotlivých segmentech, vnitřní (viscerální tuk), kontrola úbytků tuků. Cvičíte a chcete vědět, zda vaše tělo reaguje na cvičení správně a tuková tkáň se opravdu snižuje na úkor svalové aktivní tkáně, zrychlujete-li metabolismus svého těla, má-li váš trénink efekt, nebo je potřeba udělat změnu
 • voda v těle ukáže vám zda dostatečně pijete, zda váš organismus nezadržuje vodu, což by mohlo ukázat na metabolickou poruchu, poruchu lymfatickou, můžete pak zahájit kroky k řešení svého stavu.
 • obsah minerálních látek, může ukázat na nedostatky ve vaší kostní tkáni případnou osteoporózu
 • energetickou spotřebu přesně na základě poměrů aktivní hmoty v těle, na jejím základě také vhodnou pohybovou aktivitu a denní energetický příjem

Obrázek in body

Před měřením

 • minimálně dvě hodiny nejíst
 • půl hodiny před měřením vypít půl litru vody
 • při měření ženy nesmí mít menstruaci, nebo být těsně před ní

2 thoughts on “IN BODY 230 -Diagnostika Těla

 1. Dobrý den,
  měla bych zájem o měření in body. Kdy se můžu dostavit, je nutné se předem objednat a zda ráno před měřením něco jíst, nebo pít?

  děkuji

  Petra

 2. Dobrý den Petro,
  na měření se prosím objednejte, při měření, byste neměla mít menstruaci, nebo těsně před ní, dvě hodiny po jídle a půl hodiny před měřením vypít půl litru vody. zavolejte mi na mobil 606872658
  Blanka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *