VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Stravovací návyky ovlivňují stav vaší tělesné schránky, můžou za vaši nadváhu nebo naopak podváhu, spolu s dalšími faktory jako je dědičná dispozice, užívání léků, množství pohybu, atd.

Co můžete ovlivnit a být zdravý? Právě stravovací návyky a pohyb. Pomůžeme vám s nastavením správných stravovacích i pohybových návyků.

Poradíme vám, jak pomocí jídelníčku úspěšně dosáhnout cíle, zhubnout a to natrvalo, díky změně životních stereotypů.

IN BODY 230 – pomocí bioimpendačního přístroje změříme vaše tělesné parametry (svaly, tuk, minerální hodnoty, svalové dysbalance, energetickou spotřebu a další), na základě toho doporučíme pohybovou aktivitu a energetický příjem.

Zpracování jídelníčku a diagnostiku IN BODY 230 si domluvte předem, na mobil: 606872658, nebo emailem b.szabo@post.cz

Obrázek in body

zdrava-vyziva3

4 thoughts on “VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

 1. Dobrý den, mám vyhřezlou a prasklou ploténku L 4/5 4mm. Co nemám moc pohybu přibrala jsem na váze. Bylo by možné u vás nějaké cvičení i s touto diagnozou?Děkuji Šindlerová

 2. dobrý den Jitko,
  určitě vám cvičení udělá jen dobře nevím, ale v jaké jste kondici, doporučila bych vám individuální trénink, alespoň na začátek, ve skupinové lekci vás trenér nepohlídá a také nemůže cvičení přizpůsobit úplně vaší diagnóze
  přeji krásné dny
  Blanka

 3. Dobry den , měla bych zájem o sestavení jídelníčku a doporučení cvičení na redukci váhy. Kde se mohu objednat. Děkuji za odpoveď.

 4. dobrý den Martino,
  zavolejte mi prosím zítra od 9 hodin do 16 hodin na 606872658 domluvíme si termín
  Blanka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *