Jaro se neúprosně blíží

Je nejvyšší čas podívat se do zrcadla a zhodnotit škody napáchané zimním obdobím. Nějaké to kilo navíc půjde rychle dolů, říkáte si. Ale jak se říká, kdo je připraven není zaskočen. Ti z vás, kteří již mají zkušenosti ví, že to nejde tak hladce. Všechno chce svůj čas i péče o vaše tělesné schránky vyžaduje určité úsilí, a čím víc letokruhů svého života počítáte, tím obtížněji vaše tělo na impulzy reaguje. Déle mu trvá než zregeneruje a je méně ochotno loučit se se svými uloženými energetickými zálohami.

Co s tím?

Začít hned!

Do léta je ještě pár měsíců. Která žena je spokojená se svými ozdobnými tukovými prstenci?

Moc ráda bych poznala jednu ženu, která by byla hrdá na to, že se její tělo chvěje ještě chvíli po tom, co se zastavila. Na celulitídu, na to že se nemůže vlézt do své největší velikosti v šatníku, nebo nové sukně, kterou si koupila minulý měsíc. Je spokojená s tím, že si nemůže svižně stoupnout ze židle, neohne se, aby si zavázala tkaničku, jednoduše má špatnou fyzickou kondici. Možná taková existuje. Já jsem však připravena pomoci těm, kteří spokojeni nejsou.

Mám pro vás nejefektivnější aerobní lekce, na kterých spálite tuky a silové lekce, které vám pomohou zrychlit metabolismus, aby ty aerobní lépe fungovaly. Relaxační, uvolňovací a strečinkové lekce, které zvýší vaši flexibilitu a koordinaci.

To jsou léky na váš problém, spolu s upraveným stravovacím plánem a potřebným časem pro působení léčebné kůry je vaše tělo na nejlepší cestě k uzdravení.

Kromě lekcí, které jsou běžně v programu, jsou na toto jaro naplánovány dvě sobotní dopoledne v pohybu.

Velikonoční cvičení 12.4.2014

Májové cvičení 10.5. 2014

Bližší informace budou na stránkách včas prezentovány. Obě akce však můžete dopředu rezervovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *