Když miluješ své tělo. Tvé tělo tě miluje.

Trénuj sebelásku

 • Když miluješ své ruce, nepoužíváš je k činnostem, které ti nedělají radost. Tvé ruce si hrají a dělá jim to radost.
 • Když miluješ své nohy, nechodíš tam , kde ti není dobře. Tvé nohy tančí tam, kde je radost lechtá na chodidla.
 • Když miluješ své srdce, nevpouštíš do něj nenávist, závist a staré křivdy. Tvé srdce září láskou do všech stran a nezapomíná na sebe.
 • Když miluješ své plíce, neznečišťuješ je ničím vědomě, nevkládáš co do nich nepatří. Dýcháš vědomě hluboce čerstvý vzduch v přírodě, kam tě tvé nohy s láskou přinesou.
 • Když miluješ svá játra, nepouštíš do nich smutek a toxické látky. Tvá játra se často usmívají, a často je pročišťuješ, jako svou pračku nebo myčku na nádobí, jinak se zanesou a volají “pomoooc! “
 • Když miluješ svůj žaludek, nepouštíš do něj strach, špatné potraviny a tekutiny. Tvůj žaludek miluje pohodu klid, kvalitu, čistotu, střídmost.
 • Když miluješ svá střeva, nepřejídáš se a nelenošíš. Tvá střeva touží po pohybu, který zlepšuje jejich peristaltiku. Po pravidelném odpočinku od zpracovávání živin, stejně jako žaludek po kvalitě.
 • Když miluješ své hlasivky, nepouštíš přes ně slova která ubližují. Tvé hlasivky zpívají a hovoří láskyplně a upřímně.
 • Když miluješ svůj mozek, nepřeplňuješ ho negativními konspiračními myšlenkami. Tvůj mozek řeší pouze to co v přítomném okamžiku může ovlivnit, ostatní pozoruje jako zajímavé divadlo, které se ho netýká.
 • Když miluješ své tělo, svůj chrám pro duši, pro tebe, raduješ se z maličkostí, každý okamžik svého krátkého bytí v tomto smrtelném těle. Uvědomuješ si, že vše co máš je zázrak. To že si se narodilo, chodíš, slyšíš, a později mluvíš, to všechno je obdivuhodný zázrak. Užívej si i to špatné, protože vždy pak přijde něco lepšího, nového, čerstvého, krásného. Poděkuji za každý den, ať přinesl cokoliv. Jednou přijde chvíle, kdy si uvědomíš, že to nejhorší přineslo to nejlepší. Budeš-li mít otevřené vědomí a sílu, poděkuj za to špatné a s pokorou přijmi to dobré.
 • Když miluješ, tady je prostor pro tebe možná si teď tvé tělo žádá vlastní projev lásky, to je prostor pro tvé vyznání. Tvé podvědomí možná nabídne další možnosti jak projevit lásku k sobě.
 • Když miluješ sebe sama, dokážeš pak milovat sebe sama, všechny a všechno. Raduješ se a radost rozdáváš všem a všemu. Vzpomeňte jak jste milovali pohádky, v nich vždy láska zvítězila nad zlou čarovnou silou. Láska totiž vždy zvítězí nad lží a nenávistí.

Možná si říkáte, že jsem naivní optimista.

Já zase říkám, že být naivním optimistou, je příjemnější, než být zamračeným pesimistou. Jsem jaká jsem, dělá to dobře mé duši, mému srdci, mému tělu.

Moc ráda bych pomohla všem lidem na této planetě a jsem si vědoma, že jim můžu pomoci pouze takto svým vlastním nastavením.

Jsem si také vědoma toho, že každý člověk si své utrpení musí prožít, aby prozřel a mohl si pak pomoci sám.

Možná budu své vyznání doplňovat o další puntíky, podle toho jak to budu cítit.

Ze srdce vám přeji radost, lásku. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *