* Program pro baculky středního věku

Cvičení pro ženy, které vlivem menopauzy, zpomalováním metabolismu nebo změnou zaměstnání přibraly, bolí je záda, chtějí se udržet v kondici a potřebují se pohnout. Ženy, které v tomto období přibraly a nejsou s touto skutečností spokojeni, většinou se stydí přijít cvičit do skupinové lekce. Právě pro tyto ženy má  Pohybové studio Blanka připraveny dvě varianty.

  • Individuální:  znamená cvičení z trenérem, je časově variabilnější, je vhodná pro ženy, kterým skupinová forma cvičení nevyhovuje. Lekce si můžete naplánovat podle svého požadavku, to je výhoda, kterou využijí hodně zaměstnané ženy.
  • Skupinová: znamená cvičení ve skupině zaměřené na posílení a protažení celého těla, aby tato varianta měla pro vaše tělo smysl, je nutné lekce nevynechávat naplánovat si svůj čas podle cvičebního plánu jednotlivé lekce. Podle plánu bude nově zařazena do programu v pondělí 19 hodin od 1.6.2011

Milé ženy je potřeba jen přestat naříkat nad svým údělem a začít o sebe pečovat, máte příležitost, jen je nutné správně se rozhodnout. Mohli byste věnovat vaší tělesné schránce dvě hodiny v týdnu???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *