Rešení pro bolavá záda – Body stretch

Představuju vám řešení pro vaše bolavá záda a tím je nové cvičení Body stretch. Velké množství problémů, které způsobují bolest v zádech je zapříčiněno špatnými pohybovými návyky, které následně vytváří svalové dysbalance. Co jsou to svalové dysbalance? Je to zcela zjednodušeně oslabení jednoho svalu a naproti tomu zkrácení protilehlého svalu. Díky tomuto zkrácení i přes veškerou snahu nelze správně posilovat oslabený sval, neboť zkrácený sval tomu brání.

Ke svalovým dysbalancím dochází z různých důvodů, způsobují je špatné pracovní návyky, ale také jednostraně zaměřený sport.

Body stretch je cvičení zaměřené na odstraňování těchto dysbalancí, jednoduchým způsobem, protahováním zkrácených svalových skupin. Využívá všechny střečinkové metody.

Body stretch je cvičení vhodné pro necvičící pracující, ale také pro sportovce, jež trápí různé bolesti nejenom zad, ale také kolen, loktů a ramen. Jelikož těmito problémy trpí lidé od dětského věku až po seniorský, je tedy cvičení určeno všem bez omezení věku.

Co si vzít s sebou ? Jen pohodlné oblečení a ručník. První lekce 6.5. v 18 hodin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *