INFORMACE O REZERVACI

Rezervační systém:  REZERVACE

Ceník: ZDE

Vážení návštěvníci POZORNĚ čtěte!!!

PODMÍNKY VSTUPU do našeho studia

Přihlašujte se na lekce pouze budete-li se cítit dobře 🙂

Rezervaci na lekce je možné odhlásit nejpozději 6 hodin před zahájením lekce, jinak je Vám účtována plná cena za lekci. Pozdější odhlášení nelze akceptovat, můžete však na lekci poslat náhradníka. 

Pečlivě sledujte čas zahájení lekce, na kterou se objednáte, může se v průběhu roku změnit.

Platba (mimo jógu) je možná pomocí platební brány kartou a na recepci hotově, můžete si nabít kredit nebo permanentní vstupenku, pak také dávejte pozor při objednávání lekcí KREDIT a PERMANENTNÍ VSTUPENKA jsou dvě rozdílné předplatné!!!!

POZOR PLATBY JÓGA lekcí neposílejte přes platební bránu i když vám to rezervační systém nabízí, ale přímo převodem z účtu na účet č. 2001759384/2010, i když vám to rezervační systém nabízí. 

STUDENTI!! pokud budete chtít využít slevy pro studenty je nutné předem po registraci požádat emailem (b.szabo@post.cz) ofotit studentský průkaz a přiložit k emailu, aby bylo jasné, že jste student, následně změníme váš profil v rezervačním systému na status student.

Vysvětlivky k číslům u lekcí nacházejících se v závorce: 1. číslo znamená počet již obsazených míst na lekci, 2. číslo znamená počet možných rezervací. Jsou-li v závorce 3 čísla, 3. číslo je počet obsazených míst na lekci.

V případě problémů s přístupem do rezervačního systému (registrací, rezervací lekcí, odpočtu kreditu apod.), nás ihned kontaktujte na e-mail nebo na čísle 606872658. Po předchozí telefonické domluvě Vám s registrací rádi pomůžeme při osobním setkání.

Děkujeme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *